Hiljaista on ! mutta huhtikuussa on kyllä jo näytön paikka ! .

VAALIT 2015 .

Viimeinen mahdollisuus huhtikuussa ! .

6

105

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Olematonta porukkaa

      Kotisivujen mukaan Suomen Työväenpuolue on menossa 2012 vaaleihin.
      Joten täytyy vissiin odotella, että saavat ensin ne "pois alta". Jotta kerkeevät viime kevään Eurovaaleihin...

    • VAALIT 2015 .

      Aloittajalta . Kyllä ne kyykyttämällä kyykytetyt tulee vielä sieltä nousemaan ja heillä on siihen nyt huhtikuussa paras mahdollisuus pitkästä aikaa en usko että he jättävät sitä käyttämättä sillä irtisanomis sekä lomautuskierre vain kasvaa päivittäin entisestään ! .

    • Kultapuu
    • VAALIT HUHTIKUUSSA .

      Ei tarvitse toimiakaan koska porvarit äänestetään oppositioon huhtikuussa ! .

      • Tarkkalija 2

        Tänään tuli uudet gallupluvut. Kommareita ei mainittu mitenkään. No, kun olemattomasta ei kuaan viitsi puhua. Pitäisi nimittäin puhua olemattomasta olematonta. Siihen ei kukaan järjellinen rupea.


    • VAALIT HUHTIKUUSSA .

      ns. järjelliset lähti saksan mukana valloittamaan venäjää viime sodassa ja nyt ovat lähdössä taas jenkkien mukana leikkiin mukaan mutta mitenköhän tulee taas käymään ? .

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      51
      2889
    2. Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin

      Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss
      Ihastuminen
      107
      1692
    3. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      104
      1010
    4. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      83
      925
    5. Mitä sä haluat?

      Kerro nyt. Sano suoraan.
      Ikävä
      60
      863
    6. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      42
      776
    7. Priden osallistujamäärä suuri pettymys!

      Ei lähellekään sataatuhatta, vaikka mukaan on värvätty kaikki aktivistit jopa homot katolta heittelevä islamistinen aate
      Luterilaisuus
      163
      770
    8. IS Viikonloppu 28.-29.6.2025

      3- merkitty Kovis Erkki Vuokilalta. Oikean reunan (kuvituksellinen) pääkuva on hauska, mutta siitä johdetun sanan merkit
      Sanaristikot
      57
      761
    9. Joku kysyy

      Missä on syy? Jossainhan se syy täytyy olla persujen kannatuksen alenemiseen. Kannatuksen alneminen ei näy pelkästään g
      Perussuomalaiset
      59
      742
    10. Kannan sinua mukanani

      Aina sydämessäni ❤️ Niin kauan kun henki pihisee ja veri virtaa suonissani, niin olet osa minua tavalla, josta olen kii
      Ikävä
      28
      685
    Aihe