Fennon raivo

8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Pakkoruotsifennoilla näyttää olevan samanlaista silmitöntä ja järjetöntä raivoa. Onneksi netissä ei voi puukottaa eikä tässä tapauksessa pakkoruotsifennot pysty edes henkisesti puukottamaan, koska kaikki tietävät, että he ovat sairaita ja vastuukyvyttömiä.

Äänestä

Sellainen se on...

Äänestä

Nimimerkki "sairaita vastuuttomia" laskettelee näin: "Pakkoruotsifennoilla näyttää olevan samanlaista silmitöntä ja järjetöntä raivoa."

Pakkoruotsisveko tai svekomielinen pakkoruotsifenno aloittajana näyttää viihtyvän rikosjuttujen parissa mässäillen. On se sellainen, on se. On se!

Äänestä
  • Nettisuom. yrittää epätoivoisesti pestä fennoja puhtaiksi pulmusiksi ja likaa vähemmistöämme IHRA: liaan ja mieluummin kuoliaaksi. Ei edusta Nettisuom. tervettä suomalaista ihmistä.

    Äänestä

  • sairas edustaja kirjoitti:

    Nettisuom. yrittää epätoivoisesti pestä fennoja puhtaiksi pulmusiksi ja likaa vähemmistöämme IHRA: liaan ja mieluummin kuoliaaksi. Ei edusta Nettisuom. tervettä suomalaista ihmistä.

    "Nettisuom. yrittää epätoivoisesti pestä fennoja puhtaiksi pulmusiksi - -."

    Miten ihmeessä se, että mainitsen aloittajan mässäilevän rikoksella, pesee jonkun fennon tai jonkun svekon puhtaakisi rikoksestaan?

    Lisäksi sinä ja nimimerkki "sairaita vastuuttomia" yhdistätte puukottamisen pakkoruotsin vastustamiseen ja kannattamiseen. Aivan sairasta rinnastamista, mutta paljastavaa, koska emme tiedä varmasti aloittajan motiivia rikoksella mässäilyyn. Yleistääkö hän kaikki fennot rikollisiksi? Ottaako hän kantaa pakkoruotsiin ja vähemmistökielisten kohteluun, joihin omat ajatuksesi yhdistät. Miten on?

    Äänestä

Ei tollaiset fennot ole edes ihmisiä! Fennolla on väkivaltageeni ja ei se myöskään kestä alkoholia.

Äänestä

Ei auta vaikka voissa paistais!

Äänestä

Olen aina ollut sitä mieltä että Lahdessa ihmiset on venäläisen näköisiä. Varsin vastenmielinen paikka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on se kirjoitti:

On se sellainen

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1418624989205.html?utm_campaign=tf-IS&utm_medium=tf-desktop&utm_term=3&utm_source=huuto.net&utm_content=site

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu