narkkarit inksassa/ anjalassa

asuuko narkkarit vielä marinkylässä joku puhu että olisivat muuttaneet anjalaan
4375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

19v...... kuka kiinnostuu 19v amisluuviulusta.

hahahhaha!

Äänestä

ja kuka kiinnostuu ylipäätään tytöistä. minä pidän pojista. mopot kiihottaa. perseeni on hyvässä rasvassa. käykää mopopojat jonoon. nyt sitä saa.

uliuliuliuli

Äänestä

menisit jo asiaan kakkahousu kun niin hyvin yrität

Äänestä

"käykää mopopojat jonoon."

pääsis lätkimään pärinä-itikoita 10 kerrallaan turpaan.
se olisikin ihan oikein.
paranisi liikennekulttuuri taas hieman kun räkänokat ei uhoa niillä
vitun muovimopoillaan, oli ne sitten 50 tai 250cc niin muovia kaikki ja uhoava
apina ajamassa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hämmentävää kirjoitti:

asuuko narkkarit vielä marinkylässä joku puhu että olisivat muuttaneet anjalaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu