Hylätty nainen oli

Hylätty nainen oli ojassa autoin ylös vein kotiin sain pesä
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ketä

Äänestä
  • itse ken ja

    Äänestä

Otin parempaan talteen

Äänestä

jaa

Äänestä

Nain niin vitusti häntä ja nainen tykkää siitä niin

Äänestä

Pidä hyvä huolta naiseta kun oot ottanut

Äänestä

Kyllä pidän naisesta hyvä huolta

Äänestä

joo

Äänestä

hyvä juttu

Äänestä

ahaa

Äänestä
  • Hoo

    Äänestä

Se on hyvä että tyydyttää hänen kaikki tarpeet

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Arka10 kirjoitti:

Hylätty nainen oli ojassa autoin ylös vein kotiin sain pesä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu