Millaisia kokemuksia "uudesta" uimahallista: altaat, sauna, henkilökunta...? Onko sarjalippujen voimassaoloaika rajattu vaiko toimii niin pitkään kuin kertoja on jälellä?
Linnoituksen uimahalli
48
4344
Vastaukset
- perse ylös sohvalta
Mene katsomaan äläkä täällä tyhmii kysele.
- Käyt täjä
Hieno uimahalli meillä on .
Käyn aina kunn kiireiltäni ehdin
Hintakin kestää vertailun jopa kylpylöitä vastaan. - Särki
Henkilökunta Haminan parasta. Henkilökunta hoitaa kaiken. Kiittakää heitä hyvästä hallista.
- haminan halli
Hei, joo kaunis ja viihtyisä on uusi halli. Ihmeellistä vaan, ettei uusia telineitä rikkoutuneiden tilalle saada saippuoita varten naisten puolen suihkutilaan. Ikävää laittaa omat saippuapullot toisten ihmisten pesupaikalle. Kaakelit terapia-altailla sekä uima-altaiden päädyssä jo suhtellisen pinttyneet. Siivousta useammin kenties altaille ettei uudet tilat pääse nopeasti huonoksi.
- TopGay
Tervetuloa hyörysaunaan, minulta saattaa roiskahtaa.
- hAsiertyu
Mene vaan kotkan halliin roiskuttelemaan, siellä on gay henkisyydelle enemmän ymmärtäjiä.
- runkkaisin sua
hAsiertyu kirjoitti:
Mene vaan kotkan halliin roiskuttelemaan, siellä on gay henkisyydelle enemmän ymmärtäjiä.
höyrysauna haminassa?
- Homon saa tappaa.
runkkaisin sua kirjoitti:
höyrysauna haminassa?
Sopii tulla kokeileen toinen lähtee nimittäin linnaan ja toinen hautaan.
- TopGay
runkkaisin sua kirjoitti:
höyrysauna haminassa?
Nähdään höyryssä, mulla kalju ja parta. Sekä sheivattu kalu.
- kovana14cm
TopGay kirjoitti:
Nähdään höyryssä, mulla kalju ja parta. Sekä sheivattu kalu.
siis onko siellä höyrysaunaa?? siellähän vois runkkailla toisiamme...
- vakisaunoja
Tervetuloa, tehkää rohkeasti aloitteita. Vakikävijät on kaikki vähintään bicurious. Rohkeutta vaan!
- bearmen
oon 50 bi joskus käyn hnassa uimas...
- Löylytys
Saanko työntää höyryävän löylykauhan perseeseesi ja vihtoa päänuppiasi vähän paksummalla koivun pätkällä?
- Löylytys
Kysymys oli siis TopGaylle.
- TopGay
Löylytys kirjoitti:
Kysymys oli siis TopGaylle.
Katotaan höyryssä, taidat vielä matsin päätteeksi ottaa kaluani poskeesi.
- hemmetti123
Kävin kerran, mutta liukastuin altaan reunalla jonkin veli venäläisen vääntämään kakka kikkareeseen ja löin pääni altaan reunaan. Päässäni oli metrin syvä reikä suoraan vasempaan kylkeeni, olin haminan terveyskeskusen vessassa yötä tapahtuman jälkeen kun vapaata huonetta ei ollut. Tapauksen jälkeen en ole käynyt en edes uskalla käydä kakalla enää, pelkään kuollakseni, sain traumat. JA NYT SAATANA PIDÄTTELEN JO NELJÄTTÄ KUUKAUTTA JA VOITTE USKOA ETTÄ TUSKAA ON MÄÄ RÄJÄÄHÄN
- Nakkipaskaa
Älä syö niitä äidin tuomia lihatsuja, niin olosi helpottaa.
- HOITOON HAMINALAISET
NIIN ALOITTAJALLE .) KIRJOITIT HAMINALAISTEN SIVUILLE. JOS ET HETI HUOMANNUT, ELI ÄLÄ ODOTTELE ASIALLISIA VASTAUKSIA.
- Tulen_uimaan
Haminassa on ILOA, eli ymmärretään elämän ja hyvän päälle!
- uimariuimari
Parasta mitä Haminasta löytyy.
- TopGay
Kiitos, imit kyllä hyvin.
- ajajaajaja
Parasta mitä haminasta löytyy on se uusi ohitustie.
- TopGay
Huomenaamulla taas saunomaan, tervetuloa!
- Btmkotka
Hei topgay olisin kiinnostunut imemään sun ihanaa ;) onko se iso?
- bearmanns
nyt syksyllä tuun uimaan...nostan jalkaa saunassa...
- miesklitta
Saako siellä melaa miespimpukkaan?
- ois.kiva
Onko sinne tehty vielä kunnianreikää mihinkään miesten vessaan?
- bearmanns
huomenna meen taas vilkuilemaaan...
- Perinnerakentaja
Vieläkö vanhasta uimahallista maksetaan vuokraa?
- Allasjumppari
Halli on kyllä hieno.Terapia-allas olis voinut olla hiukan syvempiki,on niitä pitenpiäkin ihmisiä olemassa.Osa henkilökunnasta voisi vahtia niitä kakaroita,jotka hyppivät mistä ja miten sattuu,eikä hallin oikeita käyttäjiä,joilla sattaa olla myös omat välineet jumppaa varten mukana!! Ja joille se vesi on liikkumisen takia paras elementti! Aikuisia ihmisiä ei tarvi tulla ohjeistamaan!
- TopGay
Aikuisten jumppaa yleensä wc tiloissa. Ja roiskahtaa.
- Topgay
Huomenna olen taas saunomassa.
- Topgay
Ja huomenna aamusaunaan.
- topgays_
Ja huomenna menen iltasaunaan
- Topgay
topgays_ kirjoitti:
Ja huomenna menen iltasaunaan
Pahus, iltasauna jää väliin mutta hyvä että meillä on päivystys myös silloin. Roiskikaa kunnolla.
- iloa_pienelle_reppanalle
Pikku hiirulainen siellä kikattelee ja kirjoittaa tuhmia. " hihiihih"
Mahtaa olla pässillä rikas elämä...
Laita äkkiä lisää tekstiä ja tirskahtele näppis ihan litimäräks. Voi ei, nyt se keksii jotaa ihan kreisii tuosta edellisestä lauseesta. - topgays
iloa_pienelle_reppanalle kirjoitti:
Pikku hiirulainen siellä kikattelee ja kirjoittaa tuhmia. " hihiihih"
Mahtaa olla pässillä rikas elämä...
Laita äkkiä lisää tekstiä ja tirskahtele näppis ihan litimäräks. Voi ei, nyt se keksii jotaa ihan kreisii tuosta edellisestä lauseesta.Roiskitaa sun naamalle!
- iloa_pienelle_reppanalle
topgays kirjoitti:
Roiskitaa sun naamalle!
Ei taida ihan onnistua sieltä maan tasalta. Ja, vaikka tiedänkin, että kunhan typerä lapsi trollaatkin, niin sanon silti, että pelkkä yritys johtaisi naamasi murskaantumiseen. Sairas pikku paska.
- topgays
iloa_pienelle_reppanalle kirjoitti:
Ei taida ihan onnistua sieltä maan tasalta. Ja, vaikka tiedänkin, että kunhan typerä lapsi trollaatkin, niin sanon silti, että pelkkä yritys johtaisi naamasi murskaantumiseen. Sairas pikku paska.
Höpöhöpö. Sinä menet lattialle ja me tullaan ylälauteille ja sun päälle.
- hyvähalliAO
Onneksi nuo omissa housuissaan saunojat pysyvät kotona, nenä kiinni tahmeassa nettiruudussa, sillä uimahallissa käy fiksuja ihmisiä.
- eikiitosuimahallille
Uimahallissa miehet kyttäävät nuorempia miehiä ja pikkupoikia. Koska himoilu ei kiinnosta, istun mieluummin kotona saunassa ja silloin tällöin katselen yös heteropornoa.
- uimahallierkki
Uimahalli on loistava paikka bongata hyvävartaloisia parikymppisiä kolleja. Monesti siellä lauteilla istuu aika reteästi oletettavasti heterot, hyvinvarustellut kundit se on näin ukkomiehenä ainut mahdollisuus rentoutua ja katsella, miten hyvä varustus kaikin puolin joillakin on. Rintalihakset, kiinteät pakarat, terhakkaat kassit ja kävellessä heiluvat nakit... Siinä silmä lepää.
- youIdiot
http://keskustelu.suomi24.fi/t/3121764/parhaat-uimapaikat
perverssi pysy vaan Kouvolan palstalla kun tännekin samaa scheissea tarjoat - ihmetouhuu
Musta se on ihan ok jos joku äijä vaikka runkkailee ja katselee pikkupoikia siellä. Ketä haittaa? Ihme ahdasmieleistä porukkaa..
- youIdiot
ihmetouhuu kirjoitti:
Musta se on ihan ok jos joku äijä vaikka runkkailee ja katselee pikkupoikia siellä. Ketä haittaa? Ihme ahdasmieleistä porukkaa..
samat sanat sinulle trolli vaikka yksi ja sama henkilö oletkin uimahallierkki n kanssa.
- ikäväyllätys
Vaikka onkin trolli niin onhan tuo kiusallinen totuus uimahallissa käyvistä miehistä. Tuijottelua, lady dominan esittämistä löylynheitossa ja muita inhottavia merkkejä muusta kuin normaalista saunomisesta. Sen takia en enää käy linnoituksen uimalassa.
- Anonyymi
Joko sinne on saatu glory hole?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työsuhdepyörän veroetu poistuu
Hallituksen veropoliittisen Riihen uutisia: Mitä ilmeisimmin 1.1.2026 alkaen työsuhdepyörän kuukausiveloitus maksetaan2236955Pakko tulla tänne
jälleen kertomaan kuinka mahtava ja ihmeellinen sekä parhaalla tavalla hämmentävä nainen olet. En ikinä tule kyllästymää421239Fuengirola.fi: Danny avautuu yllättäen ex-rakas Erika Vikmanista: "Sanoisin, että hän on..."
Danny matkasi Aurinkorannikolle Helmi Loukasmäen kanssa. Musiikkineuvoksella on silmää naiskauneudelle ja hänen ex-raka271032- 75891
Katseestasi näin
Silmissäsi syttyi hiljainen tuli, Se ei polttanut, vaan muistutti, että olin ennenkin elänyt sinun rinnallasi, jossain a61837Hävettää muuttaa Haapavedelle.
Joudun töiden vuoksi muuttamaan Haapavedelle, kun työpaikkani siirtyi sinne. Nyt olen joutunut pakkaamaan kamoja toisaal47834Työhuonevähennys poistuu etätyöntekijöiltä
Hyvä. Vituttaa muutenkin etätyöntekijät. Ei se tietokoneen naputtelu mitään työtä ole.93794Toinen kuva mikä susta on jäänyt on
tietynlainen saamattomuus ja laiskuus. Sellaineen narsistinen laiskanpuoleisuus. Palvelkaa ja tehkää.38781Tietenkin täällä
Kunnan kyseenalainen maine kasvaa taas , joku huijannut monen vuoden ajan peltotukia vilpillisin keinoin.14756- 43733