kysymys

kkysymys

ku alapäähän sheivataa sheiverillä, ni mitä siihen alapäähän pitää sitä ennen laittaa? oon kuullu et jotkut laittaa hoitoainetta, mut kannattaako sitä laittaa ku sitä ei oo siihen tarkotukseen tehty?

7

225

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Poslari

      Kannattaa laittaa Floraa!

    • Siinä sulle

      Kyllähän siellä pitäisi karvoja olla. Niitä vaan ei voi sinne laittaa, vaan on odotettava niiden kasvua kärsivällisesti.

    • työhön! (M)

      Sait vastauksia ihmisiltä, jotka luulevat olevansa vitsikkäitä. Älä välitä, tällaisia henkisesti metrin mittaisia ihmisiä on aina olemassa.

      Voit käyttää aivan tavallista miesten partavaahtoa. Jos perheessäsi ei ole miehiä, voit ostaa myös naisille tarkoitettua vaahtoa. Se on kyllä ihan samaa, mutta naisellisemmissa pulloissa, niinkuin terätkin. Ei naisten ja miesten malleissa ole kuin väriero.

      Huuhdo ensin vittusi ja levitä sitten vaahtoa. Ei haittaa, jos sitä menee vitunrakoonkin. Se ei ole myrkyllistä. Aja vittukarvat kahteen kertaan, ensimmäisellä kerralla myötäkarvaan, sitten uusi vaahdotus ja vastakarvaan. Huuhdo loppu vaahto. Levitä hiukan kosteusvoidetta.

      Kun kokeilet vittuasi kädelläsi, voit huomata, että se on suloisen pehmeä. Peilistä näet, että se on myös kaunis. Hyvää Joulua! :)

      • ed.

        Jäi vielä sanomatta, että jos harrastat seksiä pian sheivauksen jälkeen, jätä kosteusvoide pois. Sen sijaan huuhtele vittusi hyvin. Mies arvostaa sen puhtautta ilman erillistä kehotusta. Toivotaan, että mies vastaavasti pesee hyvin kyrpänsä. :)


    • Pedojako?

      Ei ne karvat siellä turhaan ole, pösilöt!

      • ääääh-lääääh, m

        Eiköhän ole jo aika lopettaa iänikuinen puhe pedofiliasta. Ei tyttö, joka sheivaa vittunsa, pyri olemaan pikkulapsi, eikä mies, joka pitää sheivatusta ole lapsiin suuntautunut. Muutenhan enemmistö miehistä olisi.

        Aikuinen nainen vain on kauneimmillaan ja kiihottavimmillaan posliinivittuiseksi sheivattuna. Ihmiskunnan historian aikana posliini on usein ja pitkiä aikoja ollut käytössä ja on vielä nytkin moniaanna.

        Muinaisessa Kreikassa naiset esiintyivät huilua soittaen ja posliinivittu paljaana juhlatilaisuuksissa, myös muinaisessa Roomassa. Egyptin juhlissa palvelijattaret olivat aina posliinvittu paljaana. Nykyisinkin varhaiskantaiset kansat, kuten Brasilian yanomamö-intiaanit sheivaavat vittunsa ja ovat alasti. Posliini on tapana islamilaisissa maissa ja osassa Afrikkaa. Ja nyt siis myös länsimaissa.

        Ei voida ajatella, että näin laajalla käytännöllä olisi mitään tekemistä lapsiseksin kanssa.

        Muuten, naiset ovat ihania. :)


    • Maija..

      No ihan turhaan ne siellä on. Vai mitä hyötyä pillukarvoilla tai perskarvoilla on..

      Minä kun olen ajellut posliiniksi niin mies on levitellyt spermat juuri ajellulle iholle. Tuntuu hyvältä ja rauhoittaa ihoa

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa

      Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m
      Maailman menoa
      394
      5917
    2. Kohdataanko me

      Enää?
      Ikävä
      80
      5288
    3. Rakkaalle miehelle

      Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest
      Ikävä
      48
      4316
    4. Eräs on taas viettänyt kokoyön täällä!!

      Etkö sä nuku koskaan??
      Ikävä
      52
      3921
    5. Olipa turha tämä

      Rakkaustarinamme
      Ikävä
      52
      3709
    6. SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo
      Maailman menoa
      162
      3400
    7. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      100
      3164
    8. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      50
      3148
    9. Mitä tapahtuu

      Sitten keväällä ja kesällä
      Ikävä
      43
      2269
    10. Voitko sanoa jotain

      Hellää?
      Ikävä
      49
      2195
    Aihe