Sä ajoit muiden asiaa

Ja siksi näin. Jos mä en luota suhun, mitään ei ole luvassa. Tiedoksi tämä. REhellisyys on kaiken perusta.
285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olevinaan olen kysynyt luottoa? En kysellyt luottoa enkä ole niin typerä ku luulis. Teit mi,usta

Äänestä

Niinpä juuri jos hän taustalla ajaa muiden etua. Anna ajaa ja unohda hänet. Näin hän tekisi suhteessakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naiselta kirjoitti:

Ja siksi näin. Jos mä en luota suhun, mitään ei ole luvassa. Tiedoksi tämä. REhellisyys on kaiken perusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu