Lyhyesti sanottuna korttini on suljettu tietyltä sivulta siksi aikaa, kunnes kirjoitan KAKSI pientä summaa jotka he ovat ottaneet tililtäni tätä varmennusta varten.
Ongelmani on kuitenkin se ettei OP nettipankista näe kuin katevaraukset yhdessä köntsässä enkä näin ollen saa koskaan tehtyä tätä varmennusta loppuun.
Ongelmani on kuitenkin se ettei OP nettipankista näe kuin katevaraukset yhdessä köntsässä enkä näin ollen saa koskaan tehtyä tätä varmennusta loppuun.
Vastaukset 1
Vanhimmat
En oikein ymmärtänyt tuota varmmennusjuttua, mutta todellakin varasu näkyy vain könttänä. Lisäksi minulla on ollut syksyn aikana lähes 66e jatkuvasti katevarauksessa, pisimpään 3 viikkoa, kunnes se on vapautettu ilman erillistä ilmoitusta. Kukaan tai mikään taho ei ole ollut rahoja vailla ja kun sivuilta ei näe, mikä laite varauksen on tehnyt. Se tuli sinne uudestaan ja uudestaan, aina sama summa. Nyt on ollut 2kk hiljaista. Ikävää, jos on laskenut rahansa tiukasti ja kaupan kassalla kortti ei toimikaan tarpeettoman katevarauksen takia.