taas nimiä kehiin ettei luulla ties mitä, tiedän kokemuksesta, että täällä voi saada väärikuvia ja niillä voi olla jopa huonoja vaiakutuksia ja turhanpäiväisiä epäilyjä.
Sori, ottaisin yhteyttä jos voisin. Hyvin heikosti sinua unohtanut oon ja varman unohdakkaan kunnes.. ei siitä enempää
Sori, ottaisin yhteyttä jos voisin. Hyvin heikosti sinua unohtanut oon ja varman unohdakkaan kunnes.. ei siitä enempää
Vastaukset 2
Vanhimmat
Satu ja Petri ovat hyvin yleisiä tietyn ikäluokan nimiä.
Tämä on nyt sitten ainoa uusi ketju mihin laitan mitään ennen huomista.
Jos huomenna tänne tulee edes tultua.
Melko vähän täällä käyn, toisinaan innostun, sellasen tempun satu teki, jos nyt olis nimi Satu ja toisaalta kaikki viittaa siihen. En tiedä onko varattu, joskus sanomiset ja osoitukset kiinnostuksesta ei kohtaa. Jatketaan.
Yleisiä nimiä kyllä näin on. Hän kyllä tunnistaa tai joku ystävistään tai tutustaan, voihan se täällä käytettävän vääriäkin nimiä ehkä, joskus?