HIV ja pedophilia

Huolestunut kaverin puol

Kaverillani(19) oli säätöä noin kuukausi sitten erään miehen(23?) kanssa.

Kaveri antoi sitten suuseksiä säädölle, jonka jälkeen sai kuulla huhumyllystä että kyseinen äijä ois HIV-positiivinen. Äijä oli kumminkin näyttänyt todistuksen ettei ole.

Tänään oli kuitenkin käynyt selväksi että toikkari oli väärennetty ja mies onkin HIV-positiivinen. Kaverini on nyt varannut ajan testeihin.

Lisäksi äijä on laittanut kaverilleni viestiä jossa puhui 12-vuotiaan netissä tapaamansa pojan "siementämisestä" (eli aikomuksena tahalleen levittää HIV alaikäiseen poikaan mitä vittua)

Kaveri on menossa poliisille mutta voiko tuosta joutua linnaan?

2

213

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HyihyihyiQ

      Voi herranjestas on sullakin kaveri. Kuka käskee nuolemaan jotain haisevaa kuppaista kullia. Mitä isä ja äiti on opettanut kotona? Eikö kasvatus ole mennyt perille " älä ota tuntemattomien setien pippeleitä suuhusi tai mihinkään muuhun koloosi". varsinkin afrikkalaisia kulleja joita on uitettu kaikenmaailman haisevissa koloissa Lagosin tai Nairobin slummeissa ei kannata nuolla. Myöskään ei kannata syödä koirankakkaa kadulta.

    • ynhghbrftrd

      Ei kannata ihan kaikkea uskoa mitä ihmiset sinulle kertovat.

      Mutta kehen, olettaen hetki, että tämä kertomus on täyttä totta, linnakysymyksesi viittasi? Kyseinen "äijä" ainakaan ei tuosta linnaan tule päätymään ainakaan jos on ns. ensikertalainen. Kaverisi osalta teko olisi pahoinpitelyn (ehkä törkeän) yritys, josta rapsahtaisi ehdollista. Pelkät puheet 12-vuotiaan siementämisestä eivät ole mikään rikos.

      Niin, ja pedofilian kanssa tälläkään jutulla ei taaskaan ole mitään tekemistä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      170
      8436
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      452
      7590
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      74
      3874
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      160
      3652
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      118
      3044
    6. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      54
      2775
    7. Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua

      MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv
      Maailman menoa
      43
      2050
    8. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      126
      2046
    9. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      23
      1883
    10. Vedonlyöntiä .

      Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka
      Ähtäri
      21
      1731
    Aihe