Lakko laajenee

Vihdoinkin meillä on AY-pomo ja työläisiä , joilla on selkärankaa!
2217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

itse olen paperiliitossa joka on aivan naismaista porukkaa..tehtaita alas tuhansia työttömiä ei muutakuin päivän lakko kun homma sovittu ..hyvä kun jollain on munaa taistella hävetkää muut liitot

Äänestä

Missä ne sitten piileskelevät? Tällä hetkellä näyttää suuna ja päänä olevan pelkästään AKT.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hienoa! kirjoitti:

Vihdoinkin meillä on AY-pomo ja työläisiä , joilla on selkärankaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu