NÖYRYYTYS

haahaaa...

Nöyryytettiin taas kärppii noivaan ohimennen.

HIFK määrää !!

t: Hellun lätkägimmat
10837
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

En kyllä oikein hyväksy ajatusta, että olisi häpeä hävitä HIFK:lle, ei se niin huono jengi ole, päinvastoin. Onnittelut voitosta, Oulussa katsotaan sitten seuraavan kerran.

Äänestä

jeeee. Täytyy välil ottaa pien tappio, et stadilaisii ottaa kupoliin.(kupoliin:pannuun,hattuun).. Pää asiA, ET AINA ME TEITIT VOITETAAN, PAITSI JOS OTETAAN IISISTI PERJANTAINA....

Äänestä
  • ottakaa huomioon et kärpillä on runsaasti loukkaantineita ja viuhkolaki on hiuppupelaaja

    Äänestä

KÄRPPIÄ nöyryytettiin ihan olan takaa !!!
Hellun lätkäpoppoo nnnöööööööyyyyyrrryyyytttttiiiiiiiiiii..... KÄRPPIÄ !!!

Koko Suomi tietää nyt Kärpät NNÖÖYYRYYTETYYIIIKSSIII... xDDD

Äänestä
  • Vähästä se lapselle hyvä mieli tulee...*nauraa maha kippurassa*.
    Jos 2-1 voittoa voi sanoa "nöyryytykseksi" niin...Ai niin, kyseessähän onkin hifkin kannattaja. Silloinhan se on ihan ymmärrettävää!

    Taitaa vieläkin kyrsiä se keväinen tappio loppuottelu-paikasta...

    Lopuksi on todettava että kyllä Kärpät sitä peliä hallitsi mut aina ei parempi voita.

    Äänestä

Se on sillälailla että suomen setä tulee ja vetelee rispaantuneilla pajuvitsoilla perseelle semmoisia hesalaisia jotka ei osaa käyttäytyä ja kusasee vielä päälle että oikein polttaa! Suomen setä hoitaa kaikkia!

Äänestä

Miten niin "taas" ? HALOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!
Eiköhän se ole Kärpät joka on viimevuosina nöyryyttänyt HIFK:iä, kuteen viime keväänäkin kun pelattiin loppuottelu-paikasta?!?

Olen pitänyt HIFK-faneja suht selväjärkisinä mutta erehdyin ja petyin pahemman kerran!
Aika raukkamainen teko sylkeä Nylanderin päälle ja vittuilla todella törkeästi.

Toivottavasti vielä Suomessa oikeus voittaa ja nämä 2 HI....RIA saavat ansaitsemansa tuomion!!!
He ovat kuulemma ennenkin aiheuttaneet häiriötä peleissä.

Äänestä

Rönnillä oli onnex kanttia pistää kax kärppää boxiin toisen erän lopussa. Eihän me oltais muuten päästy edes tasoihin. Ja upeita ne kax fanii jotka räki nylanderia. Mut onnex se toinen haastaa sen ruåttalaisen oikeuteen kun se heilautti mailaa tai jotai. Se muukkosen raportti on p-stä kun näkihän sata kännistä fanii et se löi. Mitä se järkkä muka siin vieressä näki. Häh. Jee stadin kingejä ollaan.

Äänestä
  • Tässä se taas nähdään kuin yksinkertaista ja mänttiä sakkia hifki-fanit on! YLIVOIMAISESTI Suomen tyhmintä, siitä ei ole epäilystäkään!

    Äänestä

  • jokeri kirjoitti:

    Tässä se taas nähdään kuin yksinkertaista ja mänttiä sakkia hifki-fanit on! YLIVOIMAISESTI Suomen tyhmintä, siitä ei ole epäilystäkään!

    Parahin jokeri: oletko kuullut sellaista sanaa kuin "sarkasmi"? Katso vaikka jostain sivistyssanakirjasta. Niin tai netistä!
    Tuo tyhmäksi haukkuminen taisi nyt osua pahasti omaan nilkkaan..AUTS.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hokiGimmat kirjoitti:

haahaaa...

Nöyryytettiin taas kärppii noivaan ohimennen.

HIFK määrää !!

t: Hellun lätkägimmat

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu