Minä vuonna Jenni Kokander on syntynyt? Mitä olette mieltä hänestä muuten ihmisenä ja näyttelijänä?
Putouksen Jenni Kokander
Svetlana Rönkkö
151253
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Jenni Kokanderin iällä ei ole mitään merkitystä. Hän on ihanan pirtsakka "porkkanapää", huumorintajuinen, rohkea ja ennen kaikkea äärettömän älykäs ja lämminhenkinen ihminen. Yksi harvoista suomalaisista julkisuuden henkilöistä joita arvostan ihan älyttömän paljon.
Olisi ihanaa nähdä hänen Putous-hahmonsa Svetlana Rönkkö vielä tulevaisuudessa keikkailemassa jossakin tapahtumissa.
Kun näyttelijä on hauska ja viihdyttävä, ei sen iällä ole mitään merkitystä. Pääasia on, että taiteilija osa ottaa yleisönsä. Amattitaito ratkisee.
Ruma ja tyhmä. Inhottavaa katsella.
Ihan mukavan tuntuinen ja hauskakin. On lähellä, että on liikaa telkussa, jotkut ilmeet alkaa jo ärsyttää.
On vähän väliä olevinaan jotain aivan muuta kuin oikeasti on.
Sitä kutsutaan näyttelemiseksi.
Ruma
Miksi sillä ei ole leukaa?
Ihminen ei voi mitään syntymässä saamalleen ulkomuodolleen.
Ei voi, mutta silloin pitäisi ymmärtää pysyä pois julkisuudesta.
Pistäppä kuva itsestäsi, niin voidaan vertailla .Jenni on kaunis ja raikas näyttelijä.
Kiihottava nainen, haluaisin vuoteeseen hänen kanssaan
internetissä on joukkoposeeraus-kuva jossa näkyy hänen rinnat :)
Olen ihastellut sitä monesti
Nainen duunaa itsensä mahdollisimman vastenmielisen näköiseksi.
Milloin Jenni-parka tajuaa että on eläimen kanssa naimisissa? Luultavasti liian myöhään,sitten loppuelämä meneekin röökiä ketjussa polttaen suljetulla.
Jenni paljon vanhemman näköinen kun on. On lihonut ja pukeutuukin kun joku mummo. En oikein tiedä milloin tämä punapää putkahti julkisuuteen ja millä avuilla? Kuka on kummisetä joka puhui puolesta!