Dominoivia miehiä?

submissive woman

Löytyykö Suomenmaasta enää miestä, joka haluaa sängyssä olla pomo ja pitää ohjat käsissään? Minä törmään vain miehiin, jotka haluavat maata selällään kun nainen ottaa suihin ja ratsastaa heillä. Enkä sano, että sekään väärin on, mutta kun itse haluaisin tulla otetuksi ja saada kunnon kyytiä mieheltä joka vie ja minä vikisen. Ei haittais rajummatkaan otteet, tukasta vetäminen ja ns. pakottamisleikit kiihottaa. Niin vaativainen kuitenkin olen, että seksin jälkeen toivoisin miehen olevan kuitenkin huomioonottavainen, en siis halua mitään arjessa määräilevää kusipäätä. Onko täysin mahdoton yhtälö?

7

195

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Moi !Kyllä löytyy ainakin yksi joka tykkää ottaa rajusti ,haluaisitko tulla sidotuksi ja ....tykkään alistaa ja vähän kurittaa tekisin sinusta leluni!ota yhteyttä niin !

    • poel sdfresz

      Tällaisia miehiä on tosiaan harvassa! Itsekin tykkään siitä että mies on vahvempi ja tekee mulle mitä haluaa, enkä mahda sille mitään!

    • jjjkkkkkkk

      Mistä päin olet ?

      • ....

        Löytyy löylykauha jonka voit työntää perseeseen


    • Oskutre

      Kaikki oikeat miehet tietää kuinka naista kohdellaan. Muuten kuin prinsessaa, mutta sängyssä mies ottaa omansa...

    • tulisaderankka

      Kunnon sadisti on sadisti myös makkarin ulkopuolella.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      40
      4231
    2. Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?

      Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o
      Ikävä
      242
      4042
    3. Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän

      elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi
      Maailman menoa
      135
      3158
    4. Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?

      Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat
      Kuhmo
      17
      3071
    5. Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?

      Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis
      Maailman menoa
      65
      3014
    6. Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin

      Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos
      Puolanka
      73
      2736
    7. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      98
      2473
    8. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      120
      2115
    9. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      45
      2035
    10. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      24
      1780
    Aihe