tuksu on päihdehuollossa ei hawaijilla

On kyllä sekaisin kun päihdehuollosta päivittelee olevansa hawaijilla...aivan sekaisin....
4231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olet sekaisin itsekin. Kyllä Tunkki on Havaijilla.

Äänestä
  • Täytyy nostella näitä hieman vanhempia ylöspäin koska yli puoli vuotta kommentoimatta olleet ketjut menevät lukkoon.

    Äänestä

eräskin kuuluisa laulaja lady ilmoitti oleva espajassa lomalla ja olikin vankilassa rattijuoppoudesta

Äänestä

Niin se onkin päihdehuollossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


järkkytapaus kirjoitti:

On kyllä sekaisin kun päihdehuollosta päivittelee olevansa hawaijilla...aivan sekaisin....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu