Mä en edes tanssinut

koko iltana kun sua ei siellä ollut. Masistelin vain yksinäni,,
7136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Eikä tule näkymäänkään.

Äänestä

Mitäs kumppanis asiaan sanoo?

Äänestä

Montako aloitusta niina ehtii vielä tehdä tän vuorokauden puolella. Tämä oli ainakin seitsemäs ekalla sivulla. Arvauksia?

Äänestä
  • Kyllä se vielä muutamia tekee

    Äänestä

Eipä oo juuri baareissa tullu käytyä viimeaikoina.

Äänestä

Pitäähän sinunkin rentoutua välillä. Et sitten löytänyt sitä kaverias sieltä? No. Joku toinen kerta sitte. Sun pitää sopia treffit hänen kanssa sinne. Sillai se on tietty jännempää. Et taida uskaltaa kysyä. Siinähän se just onki.

Äänestä
  • ja syykin pitäisi olla tiedossasi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


turhaan kävin kirjoitti:

koko iltana kun sua ei siellä ollut. Masistelin vain yksinäni,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu