Toivottavasti täällä mitään menneitä

käydä läpi. Yhdessä tulevaisuuteen, tai yksinään. Joskus musta tuntuu kun pienet asiat ois paisunu ihan liian suuriksi. Lähinnä siksi että jäi roikkumaan ja kumpikin saatto luulla jossain vaiheessa toisesta jotain aivan muuta mikä totuus voisi olle. Oonkohan yhtään jäljillä.
1120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

aika lähellä ainakin. Minä ainakin luulin että olit sinkku, siispä ..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nyt niitä öitä. kirjoitti:

käydä läpi. Yhdessä tulevaisuuteen, tai yksinään. Joskus musta tuntuu kun pienet asiat ois paisunu ihan liian suuriksi. Lähinnä siksi että jäi roikkumaan ja kumpikin saatto luulla jossain vaiheessa toisesta jotain aivan muuta mikä totuus voisi olle. Oonkohan yhtään jäljillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu