Miksi sä valahtelet

itsellesi ja minulle edelleenkin????
7178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

10 pistettä ja kultapossumerkki ;o)))))))).

Äänestä

Valahteleminen on mukavaa.

Äänestä

Mitä mä oon nyt valehdellu tällä kertaa?

En mä kyllä oikeesti valehtele sulle enkä edes itselleni...vaikka onko silläkään mitään merkitystä...oli niin tai näin se ei muuta sitä asiaa et sä et pidä musta

Äänestä

Ei kai kukaan oo valehdellu yhtään mitään.

Äänestä

No aloittaja voi kertoa mistä on valehdellu.
Mikä estää?

Aloittaja voi myös kuvitella jonkun valehtelevan koskaitse tekeesitä.
Määritelkää mitä on valehtelu?

Äänestä

Ei ole ollut tarvetta valehdella. Jotenkin, se tekee tästä elämästä helpompaa.
Sinut, kun vaan kohtaisin irl vähän useammin.

Äänestä

Ne jotka puhuvat aina totta, valehtelevat jopa itselleenkin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä se hyödyttää kirjoitti:

itsellesi ja minulle edelleenkin????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu