Miten yhtääkkiä kaikki Suomen julkisuuden henkilöitä houkuttaa tuo Los Angeles? :D en vaan ymmärrä, että jotkut niistä luulee vielä oikeesti lyövänsä siellä läpi? Paula Vesala meni sinne nyt käymään opintonsa loppuun ja hän on ainut, joka OIKEASTI VOISIKIN LYÖDÄ LÄPI SIELLÄ!!!!
Mikä Losissa viehättää?
???ASSDA
7109
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mäkään en ymmärrä. Pelottais lähtee Kaliforniaan ja viedä sinne perhekin, se kun posahtaa mereen koko alue milloin hyvänsä.
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288336537587.html
La on helvetin hieno paikka. Kyllä takasin menisin jos olisi mahdollisuutta.
En kans tiedä. Hyvät säät ja palmut houkuttaa kylmässä Suomessa asuvia. No okei kyllä itsekin varmaan viihtyisin, mutta olen enemmän itärannikon perään.
Todennäköisesti niitä viehättää siellä maailman suurin aikuisviihdeteollisuuden keskittymä joka sijaitsee Losin San Fernando Valleyssa.
se rumilus mitään lyö?
Saralta tulee sinkku ulos nyt tammikuussa.
Niin, siis...kai nyt jokainen tietää että LA on edelleen viide-elämän keskus.
Luulisi siis idiootinkin se tietävän...
Siis tämä Sara https://www.youtube.com/watch?v=LgPUJ0uBclQ
Haaveet nopeasta noususta huipulle. Mahtaako 0,01% kaikista yrittäjistä onnistua? Niitä on LA:ssa paljon.