Uuden Vuoden lupaus

En tule näille palstoille enää ikinä, kun vuosi on vaihtunut.
9146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

tulet kuitenkin ; )

Äänestä

onnistut.Itse en lupaa mitään, :)

Äänestä

Joo en tuu mäkään

Äänestä

Hyvä lupaus :)

Äänestä

On nää lupaukset niin nähty ;)

Äänestä
  • Saattaa se lupaus pitää kun miettii että onko oikeasti enää syytä käydä palstalla, minulla ei ainakaan ole enää mitään syytä. Siis vaikka tavaksi muodostunut.

    Äänestä

Lupaukset on tehty rikottaviksi. Ihan vain muistutukseksi :)

Äänestä

Paras lupaus ja samanlainen jo tehty :)

Äänestä

Rikotko jo lupauksen? :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näi o kirjoitti:

En tule näille palstoille enää ikinä, kun vuosi on vaihtunut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu