Olen mies, ja minulla on vaikeuksia laueta vaimoni kanssa.
Vaimo saa useita, usein sarja-orgasmejakin - ja on siis todella kuumaa kamaa käsissäni.
Itse joudun lopulta useimmiten feikkaamaan orgasmin (käytämme kumia, joten feikkaus on helppoa), jotta seksi saadaan loppumaan.
Sinänsä tumputuksella laukean kyllä nopeasti, joten varsinaista fysiologista ongelmaa ei taida kuitenkaan olla.
Mies ei laukea
10
491
Vastaukset
- heti2
Lopetat tumputuksen saman tien, jos oikeasti haluat laueta yhdynnässä. Jos ei ole kanttia lopettaa, niin kärsi sitten orgasmittomasta seksistä.
- tumputtaja777
Tumputat sitten panemisen jälkeen?
- Pääasia että saa
Kun vaimo on saanut niin tumputtaa sinut perään. Jos ei onnistu niin hoida se itse ja vaimo ihastelee. Mitäs tossa muuta ihmeempää. Kaikki ok.
- isojyrke
Liiallista runkuttelua, tai et käytä tarpeeksi lantiota. Enemmän lantionliikettä peliin.
- pienimunaisosielu
No ei tällä 12cm pahemmin lantiolle kaarta ehdi kertyä.
- kyllä lähtee
Heitä se kortsu veke ja nainen mahalleen niin kyllä lähtee jos et ole viikkoon tumputtanut!
- vai mitä T...
Mkään asento ei auta kun mies on pannut itsensä loppuun satojen akkojen kanssa.
- Stoppi pornoilulle
Selvä seuraus liiallisesta pornon töllöttämisestä ja runkkaamisesta. Lopeta se, niin jopa alkaa kikkeli pelata oikean naisenkin kanssa.
- ,7i,7i,7,7i,
En sanoisi, et liiallisesta runkaamisesta, vaan runkaamisesta LIIAN TIUKALLA PURISTUSOTTEELLA. Se on yksi tyypillisimmistä syistä laukeamattomuuteen yhdynnässä, koska tiukinkaan pimpsa ei pysty tuottamaan samanlaista puristusta kuin tiukka nyrkki.
- testataanko
Voi hitto mikä vika voisin kyllä vaihtaa osia kanssasi tai testata vaimoasi et kumman vika ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss1488188Kaipaisin nyt kosketusta
jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.323260Imaami kysyy, miksi pojat uivat ilman valvontaa
Kalajoen särkät ovat usean kilometrin pituiset. Siellä on kylttejä, joissa varoitetaan rannan vaaroista. Siellä ei ole4052441Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh382199Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia
Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-201729422901894Kerrostaloihin ilmalämpöpumput
Ulkomailla näkee paljon ilmalämpöpumppuja kerrostalojen ulkoseinissä. Mikä estää taloyhtiötä hankkimasta niitä asuntoih1681809- 201710
- 241535
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘231374- 1001289