Naisia aivan

Piia otti koko kivespussin kouraansa ja puristeli ja tunnusteli miten ne pallit siellä pussissa roikkuu no vittu mä imisin sulta spermat suuhuni
ai no se olis kiva. saanks mä imee sun nännejä?
joo no ei kai siin mitää pahaa oo
2131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja täällä vaan kirjoittelet. Todelliseks tekijäks ei näemmä ole.

Äänestä

RONSKI gang pitää näitä juttuja kirjoittaessaan omista pusseistaan kiinni ja saa siitä kivat värinät,kai meillä kaikilla on jotain omia fetissejä,mutta RONSKIgangille toivon hyvää uutta vuotta ja tee kauniimpia käsitöitäs niin paljon että kädet alkaa puutuun ? P.S. Tokmannilla oli talouspaperi tarjouksessa !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RONSKI gang kirjoitti:

Piia otti koko kivespussin kouraansa ja puristeli ja tunnusteli miten ne pallit siellä pussissa roikkuu no vittu mä imisin sulta spermat suuhuni
ai no se olis kiva. saanks mä imee sun nännejä?
joo no ei kai siin mitää pahaa oo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu