tyhmyyteni

On sinulle harmia mä kehotyn koko ajan Sä et. Voi olla et huonosti käy.
3120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joku laukoo näitä aloituksia päästään josta ei mitään selkoa saa.

Äänestä
  • Voipi olla et joku on totaalisen kännissä tai käyttää ennakoivaa tekstin syöttöä. Vaihto ehto 3 tai sitten on lukihäiriöinen jolle ei voi mitään. Sitä paitsi tio on uhkaus.

    Äänestä

ei kannata yrittää pelata ihmissuhteissa työntää mieluummin roposet peliautomaattin voi saada jotain takaisinkin, luulenpa että juttunne on jtoenkin ohi etkä pysty sitä hyväksymään ollakko oikeassa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelin henki. kirjoitti:

On sinulle harmia mä kehotyn koko ajan Sä et. Voi olla et huonosti käy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu