saanko joku päivä vetää nähtesi

käteeni ?
12103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

vetäisitpä
kyllä

Äänestä

saako mun mieskin katsella?

Äänestä

Saanko minäkin tulla katsomaan.

Äänestä
  • Ei kiinnosta

    Äänestä

Oisko cokista ja popparia tarjolla? Sitten ehkä.

Äänestä

Otan puhelimella talteen ja lähetän pätkän sun pomolle,haittaakse?

Äänestä

Mä voin tehdä pannaria kaikille!

Äänestä
  • ja uusi ihastukseni ilmoittaudutaan.Milloin tulemme?

    Äänestä

se susta aika paljon lisää kertois..

Äänestä

mieleeni jotain...

Äänestä

Tuokko mulle suurennuslasin kans et näen jotain...

Äänestä

Toi pannarikommentti sai mut repeemään ihan täysillä :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


käteen vetäjä kirjoitti:

käteeni ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu