Ja lopetetaan kaikki palstapelle jutut ja toisten mollaaminen ja keskitytään tähän liikenteeseen, kuinka saadaan sujuvammaksi ja turvalliseksi.
KIITOS ja hyvää uuttavuotta kaikille!!!
Tehkäämme uudenvuoden lupaus
18
88
Vastaukset
Eipä liittynyt sinunkaan aloitus palstan aiheeseen, lisää sotkua siis
- kolme pelleä
Täällä palstapellet kuorossa ja yövuorossa. No mitäpä voi muuta odottaa.
Mutta missä on kolmas pelle, "vajaalla mennään".- kolme pelleä
Jatkoa edelliseen: Olen idiootti ja haluan pilata aivan kaiken.
- trollaa paremmin
kolme pelleä kirjoitti:
Jatkoa edelliseen: Olen idiootti ja haluan pilata aivan kaiken.
Oot huono kopio.
- kolme pelleä
kolme pelleä kirjoitti:
Jatkoa edelliseen: Olen idiootti ja haluan pilata aivan kaiken.
Unohtui vielä edellisestä. Olen polkuautoileva homo.
- kolme pelleä
kolme pelleä kirjoitti:
Unohtui vielä edellisestä. Olen polkuautoileva homo.
Hyvä että muistit, koska itse unohdin. Olenhan idiootti.
- kolme pelleä
Olen täysidiootti.
- vaikka onkin pelle
Aloittajapelle voisi tehdä lupauksen olla tekemättä typeriä avauksia, ja muutenkin olla raapustelematta typeriä mölinöitään.
- eihän siinä sitten
Nyt on vaan sellainen juttu ettei tuosta aloittajapellestä ole keskittymään mainitsemaansa asiaan, eikä älliä liikenteen sujuvuuden kannalta oleellisten asioitten pähkäilyyn, kun on tyhjä pää niin se sitten on. Korvien välissä ei ole kuin etäisyyttä.
- kolme pelleä
Että se siitä pellestä.
- vajaalla mennään
kolme pelleä kirjoitti:
Että se siitä pellestä.
Kolme pelleä
- kolme pelleä
vajaalla mennään kirjoitti:
Kolme pelleä
Olen idiootti.
- kolme pelleä
kolme pelleä kirjoitti:
Olen idiootti.
Vajaalla mennään.
- vajakit.hoitoon
Minulla on sahanpurua varpaanvälissä. Siksi en oikein hallitse ennakointia liikenteessä, enkä osaa valita oikean tyyppisiä talvirenkaita.
- Siiv Ari
Osaltani lupaan penistellä vain keskusteluissa, jotka sen laadullisesti ansaitsevat. En siis aio tunkea penistä joka paikkaan.
Voin toki luvata tämän vain omasta puolestani. Kopioita en kontrolloi enkä niiden toimintaan puutu.
Penis.- Godsmack
Eihän sitä penistä voi tunkea, kuin yhteen paikkaan kerralla.
Anus. - Hih...Korvatuppelo
Kommenttisi viisi viimeistä kirjainta eivät liity mitenkään liikenteeseen.. :D
- SiivAri-fani
Mikä on penis kommentin tarkoitus alunperin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Toiselle puolikkaalleni
Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j492298- 262063
Katu täyttyy askelista...
Hyvää sunnuntaita ja hyvää jatkoa jos näin...Vettä sataa, mutta hyvä vaan, ainakin kasveille.271495Näin susta unta
Teit siinä temppuja ja kurkit huomaanko. Niinkuin sun tarttis sitä epäillä. Öitä tuimalle!161434- 1211381
- 181055
Tiedätkö nainen sen tunteen
Kun toinen tulee jossain vastaan. Naama leviää hymyyn kuin hangonkeksi. Mulla on susta semmonen,tunne.71964Kauniit ihmiset ei ole sinkkuja, se on karu fakta
Ihmisessä on lähes poikkeuksetta aina jotain vikaa jos hän pysyy sinkkuna pitkään. Sori kun sanon tän näin suoraan, mut108917Mikset päästä irti ja hae apua
Mt ongelmiisi. En vaan voi ikinä enää luottaa sinuun, pelkään sinua ja toivon löytäväni jonkun muun. Rahaa sulla on saad78886Kristinusko - epätoivoinen yritys pelastaa ihmiset jumalalta
Ei ole mitään sellaista, mitä pitää "pelastua". Lukuun ottamatta tietysti ”jumalan” (sen ei jumalan, joka väittää oleva333873