Olisin kiinnostunut kokeilemaan spiceä. Kuulemani mukaan olotila kestää suurinpiirtein tunnin? Voiko sitä polttaessa nähdä halluja. Paljonko pitää polttaa ja voiko tulla mitää riippuvuutta kerrasta tai muita haittoja?
Spice huumeen haitat?
Spiderman4
2173
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Älä kokeile. Tuhoaa maksan ja munuaiset pitkällä polttelulla. Vetää tosi helposti yliannostuksen, josta seurauksena yleensä psykoosi. Tosin psykoosi laskee nopeasti johtuen aineen lyhyestä puoliintumisajasta (pari tuntia)
On tapauksia joissa psykoosi jäänyt päälle mutta yleensä silloin on takana todella isoja psyykkisiä ongelmia.
Spice on todella koukuttavaa tavaraa ja vieroitusoireita tulee. Kyllä olen itse ollut todella pahassa koukussa tähän. Täysin verrattavissa heroiiniin. Onhan se KEMIKAALI, tosin kuin kannabis joka on luonnontuote. Polta mielummin hyvää kukitusta niin selviät jatkuvalta oksentelulta ja paniikkihäiriöltä. Muutama kaveri saanut pysyvän paniikkihöiriö kyseisen paskan takia.
Jos välttämättä haluat hankkia niin käytä googlea ja ala etsimään, ja kyllä sitä saa netistä tilattua. Linkkejä en anna koska en halua sinua koukuttaa tähän hirveään paskaan.. '
Halluja saat jos otat yliannostuksen. Annostuksesta sen verran että TODELLA pienet riittää övereihin nollatoleranssilla.
Joo taidanpa jättää tämän kokeilun välistä. Kiitos asiallisesta vastauksesta!