Mä olen Niina

Onko jotain asiaa?
9138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

kun meitä Niinoja on täällä varmaan aika monta ;)

Äänestä

No eikös se ole hyvä, että saadaan tänne kaikki meidän viestit, saman otsakkeen alle, katsos kaimaanini, niin voidaan sit vaikka arpoo ne keskenämme, tai jakaa kristilliseksi ja myydä ylimääräiset huutokaupassa tjtn.

Äänestä

Soitan Celloo!!

Äänestä

Moi Nipsu, ei mull oo mitään asiaa.

Äänestä

:) Samoin

Äänestä

... Tarvii ku puol minsaa sua kelata nii alkaa vituttaa. Onneks ei tarvii enää miettiä. Et sellasta.

Äänestä
  • Miksi? :/ Mähän vaan rakastin sua.

    Äänestä

Mikäs nyt noin harmittaa?

Äänestä

Ei ole, en tiedä sen nimisiä ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Just se kirjoitti:

Onko jotain asiaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu