Taas Islamilaiset raivoissaan tappaa

vauhdissa. Ei mene kauaa kun suomessa kebabin paistajat alkaa toimiin samoin. Ikävää muta totta :( Muistakaa, Islamin tarkoitus on hävittää kristinusko maailmasta, ja nyt tuo Ranskan paukku ei ollut toellakaan viimeinen :( Minkä sille voi, jos Muhammed oli homo ja nai islamin miehiä.
373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kaivelet verta nenästäsi...

Äänestä
  • Joo, verta nenästä, hohoijaa vaan :) Islamin uskonto ei kestä totuuta tai muutenkaan eri uskoisia. Kuten ei Päivi Räsänenkään toki :( Mutta kyllä Suomesta sais ajaa kaikki Syyriassa käyneet pois, sieltänä nuo kolme oli myös tullut. Ajankysymys vaan kun täälläkin jotain sattuu. Sitten myöhäistä.

    Äänestä

Asiaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ggdgdfdff kirjoitti:

vauhdissa. Ei mene kauaa kun suomessa kebabin paistajat alkaa toimiin samoin. Ikävää muta totta :( Muistakaa, Islamin tarkoitus on hävittää kristinusko maailmasta, ja nyt tuo Ranskan paukku ei ollut toellakaan viimeinen :( Minkä sille voi, jos Muhammed oli homo ja nai islamin miehiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu