Löytyykö Raumalta iloluontoista 18v Naista 42v mieheltä?Mailiosoite:[email protected]
Naista Raumalta miehelle!
Teme72
9
149
Vastaukset
- Elinakkk223
[email protected]
Laitan kuvan tulemaan - maksullista
Maksullistahan aina löytyy,kerro itse
mitä maksaa
- jptjki
Nainen tänne saa ja laittaa viestiä...
[email protected] - mikkokuusinen
Olen 30v raumalais mies ja Sama mielessä :) viestiä tänne vaan. [email protected]
- jptjkik
Eipä ole naiselta viestiä tullut,ei noi zekki/ryssä neidot oikeen iske....suosin suomalaista.
[email protected] - hoikkajatumma
[email protected]
Oon 19vuotias kokematon tällä alalla oleva tyttö, viestiä jos kiinnostaa - raumankundi
Miksi et vastaa keräätkö meilejä vai mikä on??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1492179
- 1211465
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v3361280Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401200Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni651195IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk31181- 1411169
- 491109
Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli
Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.153991Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet99978