hamina pariisin lähiö?

En usko et haminan seutu on uhattuna. Pommi-iskut suurkaupunkeihin. Helsingin seutu. Ruotsin tukholma. Venäjän pietari tai moskova. Toivottavasti haminan turkkilaiset ei ole ostaneet vuodenvaihtees raketteja varastoon ja... Tiedätte kyllä!
3139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mina paista pizza kebabbi vaa ja nussi valkoine nuori tytto joka paiva

Äänestä

Moikka olen työtön keski ikäinen jorma kotkasta ja aloittelen anaali sauva esityksiä maahanmuuttajille ja muille vempuloille karhuvuoren metsikössä myöskin yksityis setti onnistuu hinta mielen mukaan

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


haminapienisuuri kirjoitti:

En usko et haminan seutu on uhattuna. Pommi-iskut suurkaupunkeihin. Helsingin seutu. Ruotsin tukholma. Venäjän pietari tai moskova. Toivottavasti haminan turkkilaiset ei ole ostaneet vuodenvaihtees raketteja varastoon ja... Tiedätte kyllä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu