Eikö kannattais väittää terroristiä sellaiseksi suoraan

Sekin menis läpi kuin hölyn pölyn väittäminen jostain koivuhakalaisesta
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Siis menis läpi paremmin kuin hölyn pölyn väittäminen

Äänestä

Lättyyn vaan.

Äänestä
  • siinä pian läskis tummuu kun kaks metriselle somalille rupeat aukomaan islam fobiastas

    Äänestä

½tiessä on paha olla.

Äänestä
  • En ole puolitiessä vaan tienristeyksessä

    Äänestä

Kun sillä on narsistin maine, niin antaa palaa.

Äänestä
  • kellä? tuo oli muuten laiton uhkaus jos tarkoitit ihmistä?

    Äänestä

Kyllä koivuhaan mamu tilanne ja islam foobikkojen tilanne räjähtää pian käsiin koivuhaassa tuota menoa mitä siellä touhuatte

Äänestä

Mitä tuota laittomuutta venyttämään, kun ei keksittävää riitä kaikille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jos joku olis? kirjoitti:

Sekin menis läpi kuin hölyn pölyn väittäminen jostain koivuhakalaisesta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu