Venäjällä täkäläiset törsät korotti jo hintoja

Törsä odottaa kieli pitkällä jotta pääsee saman tekemään täällä euron heikkenemisen myötä.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ookko jo vetäny kätees

Äänestä
  • Sinulla se isäsi vetää pitsanaama.

    Äänestä

Sipilä häviää ja ryssät tai ne harvat jotka heistä pääsevät joutuvat nöyrinä hakemaan halvan ruoan Suomesta vastapakotteiden takia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


anti Sipilä kirjoitti:

Törsä odottaa kieli pitkällä jotta pääsee saman tekemään täällä euron heikkenemisen myötä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu