En pysy perässä sun kanssa

Doh
9191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

:)

Äänestä

Voi muru

Äänestä

Kun on liian väsyny, menee ylikierroksilla :) jos huomasit

Äänestä

Menitkö jo nukkumaan?

Äänestä

Me? Neva!

Äänestä
  • Kiva ollaan väsyneitä yhdessä - siellä ei-Seattlessa :)

    Äänestä

  • Niin, tämäkin yksi ongelma... Nyt rauhoitutaan...

    Äänestä

  • Neva eva??

    Äänestä

  • .......... kirjoitti:

    Niin, tämäkin yksi ongelma... Nyt rauhoitutaan...

    Ok ♡

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Väsynyt miäs kirjoitti:

Doh

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu