Pienet glöginpunaiset pitsiset stringit ja samaan sarjaan rintsikat.
Mitä muut pistävät?
Mitä alle pikkujouluihin
25
29779
Vastaukset
- stringit
ja punaiset rintsikat. Ja karvoitus siistiksi :))
*hih*- Yksin kotona kaksi
Onko tarkoitus näyttää tussua työkavereille?
- Myyntipäällikkö
Yksin kotona kaksi kirjoitti:
Onko tarkoitus näyttää tussua työkavereille?
Ainakin minä pääsin tussutteluetäisyydelle ;)
- jookos
Älkää ihmeessä ajako tussua, on paljon kiihottavampaa, kun kokeilee hameen alta ja saa käden tuuheaan tussuun ja löytää sieltä kostean raon
- YÖK!!
jookos kirjoitti:
Älkää ihmeessä ajako tussua, on paljon kiihottavampaa, kun kokeilee hameen alta ja saa käden tuuheaan tussuun ja löytää sieltä kostean raon
Taidat olla pensassaksien piirimyyjä.
- pistäjä
ja mä pistän kyrvän sun sisään ja sit saat myös nuolla sitä
- Sambba
Pitkät kalsarit lyhyiden päälle, välihousut ja pitkähihainen aluspaita. Muutenkin reippaasti päälle, ettei iske lenssu tai virtsaputken tulehdus hangessa istumisesta.
- Meirami
...ei mittään tietenkään...:)
- Turnoff
Punaiset alusasut ovat ällöttäviä. Mustat tai valkoiset mielummin.
- Einari
Perseenjakaminen helpottuu...
- Hoh hoh!
Täytyy olla melkoinen Einari, jos kokee stringit hidasteena.
- sexyt
Valkeat tavalliset pikkuhousut, mustat sukkahousut ja käsilaukkuun jotain sexynpää. Ne voi sit pukea saunan ja pynttäyksen jälkeen :))
- M44
on siis ilmiselvästi tyrkyttää tai ainakin vähintään näytää tavaraansa muille paikalla oleville. Kotioloissa sitten voikin olla näyttämättä mitään, sillä ne arkena käytettävät flaneliset mummiksen tosiaan peittää kaiken polvista navan yläpuolelle.
Tuota naisten logiikkaa on mahdoton miesten ymmärtää. Pitää kuulemma olla hienosti ja aistillisesti pukeutunut kun lähtee juhlimaan, ihan jopa ilman mitään alla, kun saattaa rajat näkyä. Ja näkyyhän se kun oikein vartavasten näytetään. - jonea
jos haluat...ota yhteyttä...jutelaan lisää...vaikutat tuhmalta;)
jone
- Jopsten
Eikös pikkujouluissa alle pistetä aina joku työkaveri ?
- moraali muka...
Kiva, että joku laittoi tälläisen keskustelun, ehkä huumorimielessäkin.
Nää meiän miehet nyt vaan leikkii täällä niin niin.. moraalinsa pitävyyttä.
Jääkää pojat kotiin! Jos ootte noin kireepiposia..
- Jossunen
...jotain säädyllistä, ettei sitä miestäs tulisi viinaa maistellessa petettyä.
- EIIen
Alle
ja
Tonttulauma Ympärille :D - Nami Nami Paavo
perus junttii,onneksi olkoon.Jos luulet saavasi kunnioitusta alusvaatteilla olet vielä häviäjämpi kuin kuvittelin.
Tämän viestin on pakko olla provo,ei ketään voi oikeasti noin ajatella.
No totuushan on se että suurin osa naisista ja miehistä on perus juntteja jotka haluavat toisetn hyväksyntää hinnalla millä hyvänsä.
Minä saan sitä muutenkin koska olen lähes täydellinen.- Opettaja
Et ainakaan äidinkielessä :)
- Nami Nami Paavo
Opettaja kirjoitti:
Et ainakaan äidinkielessä :)
virheeni on että minusta puuttuu yksikin virhe.
- Kundi-81
Kunnon mummokalsarit, niin voit olla pikkujoulujen "pukin" aito joulumuori =)
- Jenna
Eihän keskustelun aloittaja sanonut olevansa varattu!
Laita Vaikka stay-upit jalkoja lämmittämään, jotkut kivat satiiniset alusvaatteet, stringit siis ehdottomasti. Eikä tietenkään sen takia, että kaikille näyttäisit, vaan siltä varalta, että joku komea herrasmies saisi sinut houkuteltua makuuhuoneeseen asti.
Ja tiedoksi: Itse käytän Aina kauniita/seksikkäitä alusvaatteita, koska päädyn kohteliaan ja komean herrasmiehen kanssa sänkyyn jopa päivittäin, oman mieheni kanssa siis!
Käyttäisin sexyjä alusvaatteita vaikka maailmassa ei olisi yhtäkään miestä. Tykkään näyttää hyvältä kaikin puolin.- Nami Nami Paavo
johtuu siitä että sinä olet lutka.
- varustetut
"peltikalsarit" tällä estetään muunmuossa reisiä pitkin valuva "mälli" varsinkin jos "pesällä" on käynyt puolet firman työntekijöistä..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523426Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512422- 1161220
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu131203Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101109Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per49948- 46894
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019890- 39777
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt201714