Lumo on Vantaan Kaupungin Vapaa-aika keskus

Se EI ole tanssipaikkaa nähnytkään!!!!!!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vantaan kaupungin omistama ja ylläpitämä keskus, jossa esim, Korson Kirjasto sijaitsee ja lukio.....

Äänestä

Miten sitten on mahdollista että satoja tanssijoita pyörähtelee iloisella mielellä parketilla?

Äänestä
  • Paikassa järjestetään tanssiliikuntaa eri ikäisille pitkin viikkoa.
    On tanssituntia, jumppaa, korista yms..ja lukion juhlat päälle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Numeromiiiies kirjoitti:

Se EI ole tanssipaikkaa nähnytkään!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu