Onko palstalla muita

kuin minä?
774
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ne on kaikki järkevämpiä. Täällä ei käy kuin Neroja ja Kaikki tietäviä Järkeviä.

Äänestä
  • Huh mikä helpotus. Ehdin jo säikähtää. Pitää olla tarkka maineestaan.

    Äänestä

loistaa tai tulee sitä ihtiään niskaan ;). Pitää olla palstan hengessä samaa tasoa.

Äänestä

yksi vaikea täällä. vähän aikaa kattelen.

Äänestä

ei

Äänestä
  • En ole järkevä

    Äänestä

Ei kai. Täällä me odotellaan, että jakelisit viisauksiasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


järkeviä kirjoitti:

kuin minä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu