usko ihmiskuntaan menee kun lukee tätä palstaa...
kattokaa peiliin ja hävetkää rasistit
ootte säälittäviä
7
132
Vastaukset
- oliviercastle
Innerstrenght olet oikeassa.Olet tällaisen yläpuolella.Täällä ovat kristityt,muslimit,
monet saaneet sylkemistä koska tämä on vajakkien temmellyskenttä.Kun pöly laskeutuu Parisiissa ja tilanne rauhoittuu niin täällä alkaa asialliset keskustelut.
Hyvää päivänjatkoa sinulle. - asdfe1
buhuhuu
Liitytkö nyt isikseen?Saatanan paska! - fuck islam
huhuu turpa kiinni vitun terroristi rättipää.
- Selityksetterroriin
Miksi muslimeja pitäisi kohdella kuin pikkulapsia?Uskoa heidän selityksiään?
"Islam on rauhan uskonto.""Muslimit eivät tee tälläistä.""He eivät olleet oikeita muslimeja""Tämä on propagandaa.""Uutiset ovat vääriä."
Tälläisiä tyhmiä väitteitä tulee tavismuslimin suusta terroriiskujen jälkeen.Yhtä uskottavia kuin väärinkäyttäjien selitykset.
"Ei alkoholi ole minun ongelma"."Muut eivät osaa käyttää".
Olette musut säälittäviä ihmisiä,vaihtakaa uskontoa äkkiä. - hävetkää muslimit
Olen täysin samaa mieltä kuin nimimerkki innerstrength.
Kaikkien rasistimuslimien tulisi hävetä. - tuhoaaaaa
islam ei ole uskonto ,vaan luotiin väkivaltakoneistoksi paljon jälkeen jeesuksen tarkoituksena hävittää kristityt ja juutalaiset....islam ei missään nimessä ole rauhan uskonto vaan kuolema kommunisteille ja kristityille ja homoille ja kaikelle sille mitä me olemme.
- Xizor
Usko ihmiskuntaan meni jo, kun katsoo noiden muslimien touhuja ja munattomien länsimaiden nöyristelyjä. Yksi suoli24 ei siinä enää paljoa paina.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä1012120Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2921907Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3441741Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2051594Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1021593- 321301
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941123Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤671079- 511047
- 581038