Tapasin puoli vuotta sitten miehen!
Tykkään itse todella paljon seksistä ja minulla ollut usein nuoria rakastajia:) ei siitä sen enempää! Mies on 48v itse hiukan vanhempi. Ihana mies pidänhänedtä todella paljon ja meillä paljon läheisyyttä mukavaa yhdessäoloa!
Mutta miehellä ei seiso kunnolla hänelläontiukka esinahka en saa liikuttelua sitä mihinkään jotenkin mies pelkää myös seksiä on epäonnistunut siinä monta kertaa!
Mies on menossa leikkaukseen puhumme asiasta aika avoimesti seksiä emme harrasta nyt ollenkaan teemme kyllä kaikkea muuta!
Miten tiukka esinahka vaikuttaa seksiin ?
Mitä tehdä???
Jokuvain?
2
298
Vastaukset
- vetäse
vain nahka lensin yli.
- Anonyymi
Minun entinen mies omisti ns. tiukan esinahan ja seksissä välillä piti olla tarkkana ettei satuttanut :-( Pitkän suhteemme aikana opin kuitenkin 'käsittelemään' elintä etten vain satuttaisi.
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791766
- 108987
- 94874
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa19693- 52674
ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42578Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m166531Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45518Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä25497Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;193466