Lääkärileikit

Satusady

Poikaystäväni on muutaman kerran ehdottanut lääkärileikkejä. Olen ollut aiemmin niitä vastaan mutta jossain määrin kiinnostunut niistä itse. Aika ristiriitaista. Onko täällä muilla niistä kokemuksia ja millaisia vinkkejä voitte niistä antaa? :)

17

4183

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • klinikka naiselle

      Lääkärinleikit kiva ja monipuolin leikki, olet vapaa tai varattu nainen herrasmies lääkäri tutkimushuone tutkimuspöydällä.

      • Satusady

        Kiitos vaan mutta en etsi liveseuraa lääkärileikkeihin ainakaan täältä. :)

        Vinkkejä otan vain vastaan jos sellaisia on.


    • Helmut

      Lääkärileikeissä kuten muissakin roolileikeissä on tärkeintä, että molemmat innostuvat niistä ja kokevat ne yhdessä kiihottaviksi.

      Jokaisella on varmasti mieltymyksensä, millä tavalla lääkärileikkejä haluaa leikkiä. Usein ne toimivat parhaiten esileikkinä - ainakin mitä tulee omiin kokemuksiini. Perusteellinen lääkärintarkastus päästä varpaisiin on hyvä alku.

      • Satusady

        Aika pitkälle samaa mieltä. Mielenkiintosta!


      • Helmut
        Satusady kirjoitti:

        Aika pitkälle samaa mieltä. Mielenkiintosta!

        Oletko koskaan itse kokeillut tällaisia leikkejä?


      • Satusady
        Helmut kirjoitti:

        Oletko koskaan itse kokeillut tällaisia leikkejä?

        En ole ja sen vuoksi olenkin täällä kysymässä vinkkejä. :)


      • Helmut
        Satusady kirjoitti:

        En ole ja sen vuoksi olenkin täällä kysymässä vinkkejä. :)

        Mitä haluat erityisesti tietää? :)


      • Satusady

        Mua kiinnostaa erityisesti miten käytännössä näitä leikkejä on kiva toteuttaa. Aikaisempaa kokemusta ei siis ole ja poikaystävä hinkuu aina joskus näitä ehdottaen, niin ehkäpä suostuisin rohkeasti kokeilemaan kun tietäisin vähän, mitä on mahdollisesti edessä.


    • Scouple

      Meillä tuli ekakerran niin sanotusti tämä tavallaan esiin kun kysyin vaimolta miltä se tuntuu kun hän käy gynekologilla ja kun gynekologi on vielä mies. No vaimo kertoi että hän pistää ne hanskat käteen ja sillä siisti eikä kuulemma tunnu mitenkään kiihottavalta.
      Yks kerta sit kun oltiin saunassa niin vaimo otti silikoni hanskat ja käski nostaa jalat ylös. Hän otti meidän käyttämää liukastetta ja hieroi sitä käsiinsä ja samalla työnsi sormen anaaliini liikuttaen sitä edestakaisin. Minusta se tuntui hyvälle ja ei aikaa kun olin jo kovana. No jotenkin ne hanskat tuntui hyvälle ja orgasmi siinä oli hetkessä tuloksena.
      Seuraavan kerran tehtiin niin että minä olin se gyne ja vaimo nautti siitä miten ne hanskat tavallaan tuntu hyvälle.
      Eli me nykyisin nautitaan näitä lääkärileikkien tuomaa silikonihanskojen tuomaa kosketusta.

      • gyne

        No pääset sinäkin kun ikää tulee tarpeeksi strippaamaan urologille ja toiveesi lääkärin sormesta pepussa toteutuu myös:D


      • fajitas
        gyne kirjoitti:

        No pääset sinäkin kun ikää tulee tarpeeksi strippaamaan urologille ja toiveesi lääkärin sormesta pepussa toteutuu myös:D

        Itse asiassa hyvin harva mies pääsee/joutuu urologille ikääntyneempänäkään. Suurimmalla osalla miehistä ei ole mitään vaivoja/ongelmia.


    • vaaleegimma

      Mäkin olen näistä kiinnostunut. :)

    • turunmiäs

      Lääkärileikkejä voi toteuttaa monella tapaa. Ne voivat toimia esileikkinä tai sitten puhtaasti vain roolileikkinä jolloin niihin ei tarvitse liittyä mitään seksuaalisia juttuja. Kumpikin toimii, sanoisin.

    • drdrdr

      Katetrointeja ollaan harrastettu aina joskus puolin ja toisin. Puhtaus on tärkeää, ettei tule tulehduksia.

    • Anonyymi

      Tästä keskusteluketjusta näyttää olevan aikaa jo aika paljon. Mutta tuo aihealue kiinnostaa minua paljon. Olisikohan täällä vielä sellaisia, jotka ovat kiinnostuneet esim roolileikeistä? Niitä voi tehdä monella tapaa ja lääkärileikistä voi saada hyvinkin todentuntuisen tutkimuksineen mittauksineen ja "lääkkeen" antamiseen eri tavoin! Jos olet yhtään oikeasti kiinnostunut, niin laita viestiä. Yksi Pelle varmaan liittyy tähän, mutta ei anneta häiritä!

      • Anonyymi

        Kiinnostaa!


    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tapahtunut

      Poliiseja monta autoa+panssariauto Porista kpäähän päin tänään klo n.20 kuka hurjistunut ?
      Kankaanpää
      46
      5891
    2. Lakea konkurssiin. Asukkaat menettävät asuntonsa

      Kuntarahoitus on tänään jättänyt konkurssihakemuksen lakean kaikista kiinteistö osakeyhtiöistä. Kassa on tyhjä, kaikki
      Seinäjoki
      58
      3376
    3. Gallup: kaivattusi syntymävuosi

      Minä vuonna kaipaamasi henkilö on syntynyt?
      Ikävä
      186
      2739
    4. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      12
      2604
    5. mahdollista, että olet ollut iltavuorossa

      Ja kotiin päästyäsi tulit palstalle etsimään merkkiä minusta, jos kaipaat yhtään minua niin kuin minä sinua Ei mennyt k
      Ikävä
      13
      2279
    6. Missäpäin,,,

      Lapuaa tapettu ihminen viime yönä ? Hurjaa touhua nykymeno täällä...
      Lapua
      30
      2194
    7. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      17
      1961
    8. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      18
      1735
    9. Mitähän ne katseet merkitsee

      Kun et saa sanaa suustasi.
      Ikävä
      148
      1389
    10. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      277
      1287
    Aihe