Onkos tämä Helena Eronen persu

vai ei? Joka tapauksessa pistää suoraa tekstiä muslimeista.

http://blogbook.fi/helenaeronen/mieooncharlie/

Kaikki muslimit eivät ole jihadisteja, mutta kaikki jihadistit ovat muslimeita.
7109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ja ei muuta kuin Helena Eronen Eduskuntaan ja heti.
Olkoonpa sitten mistä puoleesta tahansa. Muuten tästä suosta ei nousta, jos ei saada normaalijärkisiäkin ihmisiä päättämän asioista.

Ja eihän tuossa silmäkään sairasta, kun jotkut näkyyy äänestävän vain pelkän ulkonäön perusteella.

Äänestä
  • Hihamerkki-Eronenko normaalijärkinen?

    Äänestä

ei mitään tietoa ei kai ketään kiinnosta venäläisten mustala isten ja mus limien
asiat sinänsä

vaan se

että ne eivät tule Suomeen

Sitä vastaan taas taistellaan siten, että huhtikuussa äänestetään Perussuomea

Muistutan, että on ajanhukkaa lukea muslimeista, putineista ja niiden puuhasteluista tai lukea jotain Korkmanin Vartiaisen jaarituksia

vaan kannattaa mieluummin miettiä omaa talouttaan ja siinä ohessa sitten
kevyesti seurata makrotalouttakin, muuten sitä ei jaksa

Emme tule hullua hurskaammiksi haukkumalla mustalaisia muslimeita putinisteja
vaan
tulemme hullua hurskaammiksi toimimalla niitä vastaan ja olemalla päästämättä
niitä Suomeen ja Eurooppaan

Se on selvä että useita maita tulee lähitulevaisuudessa häviämään kartalta
valtioina

Jemen Afganistan Syyria Irak Libya Palestiina
ehkä Libanon

ja näistä tulee terrorismin kasvatusalustoja ja niistä leireistä taistelijat
lähtevät Eurooppaan tuhomaan kohteita ja estämään vapaata liikkumista
ja estämään sananvapautta

Suomessa ollaan varuillaan ja äänestetään Perussuomea

Terroristioppilas vangittiin Dinslakenin solusta

http://www.faz.net/aktuell/politik/inland/terrormiliz-mutmassliches-is-mitglied-in-dinslaken-festgenommen-13363490.html

Dinslakenin valkoinen jihadisti uusnimeltään abu ankka tms.
http://www.faz.net/aktuell/politik/deutsche-dschihadisten-mit-kriegerischem-gruss-aus-dinslaken-ins-paradies-13088400.html

Äänestä

Aloitus oli hyvä kannattaa tosiaan lukaista .

Äänestä

Minä luulin että Eronen on täysi-ikäinen, eikä mikään huonon yleissivistyksen omaava angstinen ikiteini.
Toki tuollaiset sepustukset uppoavat kaltaisiinsa.

Äänestä

MUUTOS 2011 RYHMÄÄ EDUSTAVA..... eivät tunnu löytävän kannatusta muualta muutoin kuin kalastelemalla persujen vesillä



Helena Eronen

Olen kolmekymppinen kirjoittelija, jonkinlainen yrittäjä, haihattelija, äiti ja suorademokraatti. Harrastan syömistä, juomista ja taivastelua. Tykkään matkailusta ja nautin kaikesta kauniista. Vihaan mustavalkoisia ajatuksia ja harmaita päiviä. Olen Muutos 2011 -puolueen varapuheenjohtaja.

Äänestä

Ei sitten muuta kuin ääni Muutos-puolueelle!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


hyvä juttu kirjoitti:

vai ei? Joka tapauksessa pistää suoraa tekstiä muslimeista.

http://blogbook.fi/helenaeronen/mieooncharlie/

Kaikki muslimit eivät ole jihadisteja, mutta kaikki jihadistit ovat muslimeita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu