Joka päivä ajattelen sinua Toope mies. Surettaa, suututtaa.
Mustis mussukka
Tyhmä blondi
6122
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Toivottavasti voit antaa joskus anteeksi ettei tullut meitä, yritin parhaani muttei se riittänyt. Nyt en enää voi..
Ei varmaankaan ollut mulle, mutta otetaan silti, niinkuin olisi. :(
väänsit patukaa siis sori tekstiä naikkosille yhdessä ja erikseen ja mussutit yötä päivää ja nytkin niin tyhmä että mussukkasi on tuokin.
tätä mussuttajaa. yökötävä tapaus.
vieraista nettikirjoittajista harvemmin tulee " meitä ". !!
Mussukoita on liikaa liikkeellä.. En oikein odota, että se kenen mussukka olin, kirjoittaisi mulle täällä. Kun varmaankin voisi muutenkin yhteyden ottaa. Ja liikaa olen kuullut minusta puhuneen ikäviä asioita eräälle yhteiselle "tutulle". Täällä oli se kilometrin pituinen mussukka-ketju, johon en itse osallistunut lainkaan. Totesin vain, että mussukoita on muitakin.
Ihan yhtäkkiä tuli hirveän haikea olo ja kyyneleet silmiin, siksi oli pakko jonnekin kirjoittaa. Edelleen se outo yhteys, jota en osaa selittää, hän vahvasti oli läsnä.