TS:n etupään kolinat

Minulla on n. 100 tkm ajettu -99 Transport, jonka etupäästä kuuluu ajoittain kolahduksia. Äänet kuuluvat kuoppaisilla teillä, kanttareiden yli ajettaessa jne. Mikä siellä etupäässä yleensä väljenee ja missä vaiheessa kolahduksista pitää alkaa huolestua?
2290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mulla kolisee samalla tavalla mut mulla on vani vm-99. siinä kolisee tuulilasi se on irti

Äänestä

raidetangon päät ja alatukivarren etupuslat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Chief Inspector kirjoitti:

Minulla on n. 100 tkm ajettu -99 Transport, jonka etupäästä kuuluu ajoittain kolahduksia. Äänet kuuluvat kuoppaisilla teillä, kanttareiden yli ajettaessa jne. Mikä siellä etupäässä yleensä väljenee ja missä vaiheessa kolahduksista pitää alkaa huolestua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu