Saunahommia!!!

Miehet saunomassa,jäntevät vartalot....tiukat pakarat...kuumat suut....seisovat PYYHEkoukut!!! Uh-huh
3132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Katsoitko juuri kirjaston ilmaislaina dvd:ltä Maija-Leena Härkösen Häräntappoaseen?

Äänestä

Mitteepä nuita. Polvijärvellä assuu kaunis naine jota pomo jylkyttää tuon tuosta
Mitähä ukkosa tuumailisi jos sattumoisin tietäs. Oohan sen kummallisista tää mailman meno nykyään kun perseellä myydään. ES.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lauteiden alla... kirjoitti:

Miehet saunomassa,jäntevät vartalot....tiukat pakarat...kuumat suut....seisovat PYYHEkoukut!!! Uh-huh

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu