Kävin juuri sontimassa ja tiettyä ääntä siitä tulee varsinkin kun on kovat ilmavaivat ja ripulina lentää. Eikö paskoakaan ihminen saa enää rauhassa?
Hullu naapuri hakkaa seinään!
en ymmärrä
9100
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ei hulluista naapureista kannata piitata. Itse paskon säännöllisesti vessanovi auki, kaikuu varmaan rappukäytävään saakka. Who cares?
Et ole edes olutta maistellut.
Lisäksi ÄÖ sen verran alhainen, että mene amikseen suoraan
valitse linjaksi siipikarjanhoitaja tms. sinulle vajakille sopiva.
Et ole lukio-tai yliopistoainesta. AMK voisit kelvata.
Toisaalta helpompaa sulle nuorena, kun armeija ei kaltaisiasi ota palvelukseen.
Kerropa muuten noista ulostamisfantasioista kouluterveydenhoitajallesi....
Multa tulee määnneen lihan hajuista kaasua anuksesta, pian käyn täräyttämässä lastin pönttöön eikä kiinnosta pätkääkään mitä joku naapuri siitä tykkää!
Antakaa paskan lentää, ei ketään kiinnosta naapurin valitukset. Itse paskon pian pöntön täyteen löysää paskaa, meteli on hirvittävä. Kiitos ja näkemiin!
Syö juoppodiootti sitä pascaasi, niin päähäsi tulee edes jotain täytettä nykyisen virtsan sekaan.
Vesilaitokselle lähti just mahtava paska. Ripulia ja kiinteää.Ei kiinnosta pätkääkään mitä naapuri ulostamisestani tykkää. Nyt otan kaljan.
en usko että naapurisi on hullu se vain yksinkertaisesti on saanut tarpeekseen dokaamisestasi eikä se paskominen varmaankaan ole ainoa ääni mikä sieltä juoppokämpästä kuuluu varo että ei tule valitusta talo yhtiöltä.
Onko tämä kuva aloittajan rappukäytävästä?
http://is13.snstatic.fi/img/658/1421162778251.jpg
Anteeksi aloittaja, kun tässä ei mitä ilmeisimmin ole kyse sinusta, koska tuon lapun jättäjän ongelmana on liian kova kakka, mikä ei ole sinulla ongelmana.