Provoudut kun provotaan

Ja provoilet ku provosoin
8150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

tumaan: mä provosoidun aina kirjoittamaan jotain kaunista, jos täällä on liikaa shaissee :)

Äänestä

Minä tykkään provolonesta

Äänestä

En se ole mä joka täällä aina provosoituu ja provoaa, et vieläkään siis tunnista mun tekstejä... :/

Äänestä
  • Erehdyit aloittajasta...;)

    Äänestä

ja sulla on aivan huisin jännää.

Äänestä

Metsään meni vai metsässä taitaa olla jo.

Äänestä
  • Laulan sut suohon. Prkl sehän onkin nyt jäässä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


naiselle1 kirjoitti:

Ja provoilet ku provosoin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu