Mistähän mahtaa olla kyse? Terskan pää tuntuu ärtyvän punaiseksi todella herkästi. Seksin ja etenkin masturboinnin yhteydessä terska ärtyy punaiseksi ja pian sen jälkeen näyttää todella kuivalta ja jopa ryppyiseltä. Myös muutos entiseen on se, että masturboidessa virtsaputkesta erittyy suhteellisen paljon valkoista nestettä. Touhutipat ymmärrän, mutta sitä ei minulla ole ennen noin isoissa määrin tullut ja väriltään se on myös ollut läpinäkyvämpää.
Sukupuolitautitestit olivat puhtaat. Ainoat, mitä ei ole tutkittu, ovat kondylooma ja herpes. Onko näillä oireilla syytä epäillä niitä?
Canestenia olen hangannut nyt noin kahden viikon ajan mahdolliseen hiivaan, mutta oireet näyttävät tulevan heti kun penis saa mekaanista ärsytystä.
Vaivaa jatkunut jo muutaman kuukauden ajan.
Terska punoittaa ja kuiva
Tympii
3
5003
Vastaukset 3
- just2
Kyseessä voi olla kondyloma tai tavallinen tulehdus, käy näyttämässä lääkärille ja lopeta ihmeessä voiteiden käyttö.
- samoin
Hei! Minulla on hyvin saman tyyppisiä oireita. Ns kiimanestettä on tullut todella paljon seksin aikana ja se on ollut valkoista väriltään. Myöskin terskan juuressa on ollut hieman punaisia pieniä läiskiä sekä hieman vaaleaa kuivuutta tai pikemminkin hiivamaisuutta. Myös pari pienen pientä kraateria löytyy.
- LekuriinVaan
Joku tulehdus siellä on meneillään...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1421660- 1541134
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät70980Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi345977- 68753
PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.56743- 69701
- 38654
Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"
Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi7621Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33591