lojuuko sinulla paljon roskaa

roskakuski

Jos sinulla on paljon roskaa jotka pitäs viedä kaatopaikalle etkä kaks millään viedä ja asut Vestian toimi alueella, niin tässä sinulle pieni vinkki. Saat ilmaisen lisätyhjennyksen kun soitat pari päivää sen jälkeen kun roska-auto on käynyt,Vestian asiakaspalveluun Minna Jämsälle ja sanot että astiaa ei tyhjennetty. Tämän jälkeen roskakuskit saavat haukut ja saat ilmaisen tyhjennyksen kun asiakashan on aina oikeassa. Toimii parhaiten niissä kunnissa missä urakoitsijana toimii HFT Enviroment.

2

172

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rehellisyys maan per

      Tiedätkö että se on petos ja valheella on lyhyet jäljet. Pakkaa roska-astian viereen isoon laatikkoon tai roskasäkkiin niin kuski kyllä ilosesti nakkaa ne kyytiin eikä maksa paljon ja omatunto pysyy puhtaana.

    • Roskakuski

      Voihan se olla mutta kun ei ne vestialla sitä niin aattele.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1124
    2. 75
      1121
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      48
      1014
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      968
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      935
    6. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      33
      717
    7. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      704
    8. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      52
      617
    9. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      607
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      557
    Aihe