Juttelimme vaimon kanssaa eri seksi leikeistä. Sellaista pientä tuhmaa kiusoittelu.
Äkisti hän vakavoitui. Sanoi haluavansa tulla alistetuksi kahden tai useamman miehen taholta. Hyvä jos mukana olisi myös nainen. Me ja pari pariskuntaa hän sanoi.
Onko puolisonne tavoitteet yllättäneet teidät?
Vaimon alistaminen
8
986
Vastaukset
Sulla on hieno vaimo kun pystyy sanomaan mitä haluaa. Kannattaa toteuttaa vaimon toiveet.
- vaimo tyytyväiseksi
Meillä vaimo toi tälläisen kuvan ja sanoi haluavansa pukeutua tähän lookiin. Haluaa myös olla useamman miehen ja ehkä naisenkin halujen tyydyttäjä. Mistähän näitä varusteita, tai edes tämäntyylisiä voisi lähteä hakemaan?
https://www.flickr.com/photos/hollywoodplace/4066658797/in/set-72157622536648025/lightbox/
Vie vaimo HIFK:n saunailtaan, niin ei tarvi heti huomenna pyytää lisää...
Kun tiedettiin ketä oli tulossa. Vaimo kirjoitti jokaiselle "roolin" miten käyttäytyä. Sekä yleisemmän käsikirjoituksen miten näytelmä etenee. Jotkut on tosi innoissaan ja toiset taasen epäröivät. Mutta kaikki sanoo olevansa täysillä mukana.
Aamulla herätessään vaimo katseli kiinnipitämisen hiipuvia mustelmia ihostaan. Olinko ajatellut uusintaa, se kysyi.
- Roolileikit
Meillä on vaimo vapautunut iän myötä, joka on todella mahtavaa. Kertoo fantasioistaan ja niin myös itsekin. Seksi on todella vapautunuta ja kokeilemme kaikkea uutta. "Roolileikit" ovat ehkä parhainta, mitä olemme tehneet viime aikoina toisen parin kanssa. Olemme etukäteen sopineet roolit ja mitä ehkä tekisimme, ei kuitenkaan mitään tarkkaa käsikirjoitusta. Usein vaimoni haluaa olla alistettu pikkulutka.Haluaa tulla sidotuksi sänkyyn jota minä sekä toisen pariskunnan mies ja nainen alistamme ja käytämme seksuaalisten halujemme tyydyttämiseen. Tietysti välillä hyväilemme ja naimme häntä kolmestaan.
Meillä se käsikirjoitus ei tietenkään ole sitova. Siitä on apua jos joku ujostelee. Osoittaa selvästi vaimon halun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1165010Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293623No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452450- 501568
- 411540
Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv241454- 141272
- 271168
- 161152
- 1651099
