Elenan suihkuhetket!

Elena päivitti just faceensa olevansa jopa 5 tuntia suihkussa putkeen, aikamoista tuhlaamista!
17145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Kuka vit...Elena ????

Äänestä
  • Elena vikström, malli ja tyrkkyjulkkis

    Äänestä

  • Saraaaaah kirjoitti:

    Elena vikström, malli ja tyrkkyjulkkis

    Onko se siellä yksin vai kaksin vai...?

    Äänestä


  • kylpeminen ihanaa kirjoitti:

    Kyllä minäkin voisin tehdä ne kuorinnat, vaikka karhealla kielelläni. Voisko tuo Elena soittaa paikalliseen työkkäriin ja järjestää mulle työosoituksen sellaseen hommaan, palkkatuella.

    Äänestä

  • Se on eunukki, entinen Aleksi Kanniainen jostakin kainuusta tullut ladyboy

    Äänestä

  • playboy1 kirjoitti:

    Se on eunukki, entinen Aleksi Kanniainen jostakin kainuusta tullut ladyboy

    Kohta Aleksi väittää sinua ruutanaksi:)

    Äänestä

Nyt jäi PissaPennakin TAAS kakkoseksi.
Penna kertoi olleensa "vaan" 2 tunnin kuumassa suihkussa. (sai siitä paljon kielteistä palautetta)

Äänestä

Tuolla tavalla menetellen kämppäkohtainen vesilasku olisi sadoissa euroissa per kuukausi. Ehkä huoneistossa ei ole omaa vesimittaria, ja koko talo maksaa? Tai sitten jälkikäteen eunukille tulee lisälasku yllätyksenä? Tai sitten sossu maksaa mukisematta!

Äänestä

"2 tuntia, 40 minuuttia sitten | ElenaVikström

Musta toi on niin tekopyhää ajattelua. Vaikka olisin suihkussa vain 5minuuttia ei se valitettavasti auta kehitysmaiden tillannetta kuten ei myös sekään et suomessa heitetään ruokaa hukkaan!"

Eunukki ei näytä tajuavan, että suihkuvesi pitää lämmittää. Lämmittäminen tapahtuu fossiilisilla polttoaineilla, jos on kaukolämmön piirissä. Fossiilisilla polttoaineilla ja ydinvoimalla, jos vesi lämmitetään sähköverkon energialla. Se maksaa ja tuhoaa tarpeettomasti luontoa.

Äänestä
  • Ei se kaikkialla ole fossiilista polttoainetta eikä tuontitavaraa. Ota selvää ennenkuin kirjoittelet noita tyhmyyksiäsi.

    Äänestä

  • tietämätön? kirjoitti:

    Ei se kaikkialla ole fossiilista polttoainetta eikä tuontitavaraa. Ota selvää ennenkuin kirjoittelet noita tyhmyyksiäsi.

    Höpöhöpö. Eunukki sanoo asuvansa Helsingissä osakehuoneistossa. Siinä ei varmasti vettä lämmitetä puilla!

    Äänestä

  • eunukki on pöljä kirjoitti:

    Höpöhöpö. Eunukki sanoo asuvansa Helsingissä osakehuoneistossa. Siinä ei varmasti vettä lämmitetä puilla!

    Helsinki onkin takapajula.

    Äänestä

Sossuhan nouille turhakkeille kaiken maksaa.

Äänestä

vesi tulee hanasta ja raha seinästä?

Äänestä

Ruutanakin on herännyt kommentoimaan.:D

Äänestä
  • Huomenta eunukki:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JamesBush kirjoitti:

Elena päivitti just faceensa olevansa jopa 5 tuntia suihkussa putkeen, aikamoista tuhlaamista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu