Sairaalloinen mustasukkaisuus,

tietämättömyys, jonka aukkoja värittää mielenterveysongelmista kärsivä mielikuvitus.
Sellainenhan sä olet heh, surullista mutta totta.
13265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

muista pyyhkiä se räkä nokastas välillä... ;)

Äänestä

mistä noin päättelet?

Äänestä

Puhu vaan ittestäs pelle.

Äänestä

Ei susta kukaan tervejärkinen kiinostuiskaan. Jos joku on susta kiinostunut, se on sairas, koska olet ihmisenä nolla.

Äänestä

seurailet?

Äänestä

Minua on sanonut sairaalloisen mustasukkaiseksi pettäjä.
Jäi kiinni ja minä kuulemma olin sairaalloisen mustasukkainen.

Toinen henkilö, jota en edes tuntenut hyvin, eikä hänkään tuntenut minua, sanoi minun olevan mustasukkainen, johtuen muutamasta vitsistä.
Hänellä taisi olla omia ongelmia asian kanssa, koska ei pystynyt pitämään naisia, vaikka kovin rakastettava kuulemma olikin.

Suhtaudun mustasukkaisuusväitteisiin hyvin skeptisesti.

Äänestä

Saaks kysyy? Ootko E :) Jos oot, niin komppaan tämän ketjun ekaa vastaajaa :D

Äänestä

Jokainen vastaaja, joka halveksii aloituksen sävyä, mutta alentuu itse samalle tasolle, on sääli.

Äänestä

Pari kysymystä:

1) jos henkilö on mielenterveysongelmainen, miksi haluat olla pahantahtoinen ja pahentaa hänen mielenterveysongelmiaan tällaisella ilkeällä provoilulla?

2) miten hän ahdistelee ja seuraa sinua? telepaattisesti? kirjoittaa täällä sinulle? mistä tiedät että se on juuri hän?

3) vastaa näihin kysymyksiin tai kysy itseltäsi: kellä on se mielenterveysongelma?

Äänestä

lukee ikävä palstoja

Äänestä

Mitä sä kenenkään mielenterveysongelmasta tiedät. Seuraamishalukin hänellä voi olla siitä syystä että itse olet epäluotettava, mutta hän onkin rehellinen joka jättää pettäjän!

Äänestä

Noi kaikki edellyttäis sitä että mä kuvittelisin meidän välille jotakin -mutta olen ihastunut toiseen.

Äänestä
  • Wtf? I don't care

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


seuraamishalu, kirjoitti:

tietämättömyys, jonka aukkoja värittää mielenterveysongelmista kärsivä mielikuvitus.
Sellainenhan sä olet heh, surullista mutta totta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu